אודות חברת סישר הגנות בע״מ SICHER PROTECTION LTD

חברת הסטארט-אפ סישר הגנות בע"מ הוקמה מתוך צרכים אמיתיים בשטח.

ניסיון רב שנים הוביל את שני המהנדסים בעלי החברות, קובטי אליאס וח'ורי אליאס, בעלי השכלה בהנדסה אזרחית, לחבור יחדיו לפיתוח וייצור מוצרי מיגון ראשונים מסוגם בארץ ובעולם לציוד ומכשור יקר ערך.

כמי שחרטו על דגלם את ערך החדשנות כערך עליון, קובטי אליאס וח'ורי אליאס מציעים בחברתם מוצרי מיגון ייחודים אשר פותחו בקפידה ועומדים בתקנים המחמירים ביותר בענף.

הסיפור שלנו

במהלך עבודתנו חווינו לפחות 7 נפילות של ציוד יקר ערך בשווי 1,000,000 ש"ח למכשיר. תוך ניסיון לתקן או להחליף את המכשירים הבנו כי נפילות שכאלו טומנות בחובן הפסד כלכלי עצום הן בעלויות התיקון, והן בכיסוי החלקי שחברות הביטוח מספקות.

על רקע ניסיוננו האישי בתרחישי פגיעות חוזרים בציוד יקר ערך בעל עלויות תיקון גבוהות, וחקר מעמיק במוצרי מיגון שונים בשוק, פותחו המוצרים אשר נותנים מענה אשר לא היה קיים בעבר.

על המוצר

במחשבה הראשונית, המוצרים הותאמו לענף המודדים ונועדו לתחומי פעילות ספציפיים, אך לא כאן מייסדי החברה עצרו. ייצור המוצרים הביא עמו משב רוח חדשני ורענן לקהל יעד בעל טווח רחב במיוחד- כל בעל ציוד יקר ערך אשר נתמך בתלת רגל. המוצרים מתאימים למגוון תחומי פעילות, כגון: מיגון למכשירים הנדסיים, מיגון לסורקי לייזר, מיגון למכשירי דיסטומת לכל הסוגים ואם לא די בכך, המוצרים מתאימים אף למצלמות מקצועיות.

מערכת GPS לאיתור גניבות, מצלמות המתעדות את הציוד והמכשירים ב-360 מעלות, כרית אוויר הבולמת את זעזועי הנפילות ואפליקציה נגישה לתפעול המוצרים הם רק פיסה קטנה מהעולם החדש המוצע בחזונם של מייסדי סישר הגנות בע"מ.

למה דווקא אנחנו?

שילוב הטכנולוגיה הייחודית שפותחה בישראל וצוות החברה מהווה בסיס איכותי וחסר פשרות במוצרים המאפשרים חיסכון בעלויות הביטוח לטווח הארוך והגנה מקיפה. אנו בחברת סישר הגנות בע"מ מתחייבים לזמני אספקה מהירים, מוצרים ללא דופי, שירות מהימן והחשוב ביותר- הגנה מירבית על הכסף שלכם.

לפרטים נוספים ויצירת קשר