המוצר שלנו​

כמה פעמים אתה זוכר את תחושת ה"כמעט"? כל נפילה, כל נזק וכל שבר של ציוד בשווי מאות אלפי שקלים באתר העבודה? בתור מודד, אנחנו בטוחים שהרבה, ובעיקר את ההרגשה שמלווה בזה.

ציוד ומכשור בענף המודדים מהווים חשיבות קריטית למהלך העבודה השוטפת.

אתר העבודה עמוס בעובדים, מכונות, ציוד מכני הנדסי ועוד שלל מרכיבים הגורמים לסביבת עבודה מסוכנת המקיפה ציוד ומכשור יקר ערך. כל אלו מובילים לא פעם לסיטואציות בעלות נזקים רבים.

בתרחיש הטוב האופציה היא לתקן את המכשיר בעלות גבוהה במיוחד, ובתרחיש הפחות טוב ככל הנראה הנזק הוא בלתי הפיך ויש צורך לרכוש מכשיר נוסף בעלות של 70,000 עד 300,000 שקלים.

ומה קרה בינתיים בזמן הזה? אתה ממשיך לשלם לעובדים שלך, העבודה מתעכבת ואתה בטלפונים בלתי פוסקים לחברות הביטוח שגם הן מוכנות לכסות רק עד 60%-70% מהנזק.

עכשיו תדמיין שלא היית צריך לעבור את כל מסכת ההתשה הזאת, אלא פשוט להשתמש במכשיר אחד שגם יכול לחסוך לך זמן תיקון, גם זמן עבודה, גם וויכוחים עם חברות הביטוח ומאות אלפי שקלים?

הכירו את העתיד החדש: TSP

Total Station Protection

בהרכב הרמוני מתחברות יחדיו תכונות ייחודיות למכשיר אחד שלא היה כמותו בעבר.

הטכנולוגיה המתקדמת ביותר מסוגה בתחום תוך הקפדה על פרטים באיכות חסרת פשרות הביאה לענף המודדים מוצר בעיצוב מתוחכם, אך עם זאת נגיש ומאפשר שליטה מלאה על ביטחון מכשירים וציוד יקר ערך, ללא תלות במיקומם.

את המכשיר יש למקם מתחת לתחנה הכוללת, על החצובה, בהרכבה קלה, פשוטה ומהירה.

הסוף לנפילות, הסוף לנזקים

הבשורה החדשנית שהמכשיר מביא עמו היא הגנה מקיפה, ללא תלות בזמן ומקום.

בכל מצב של נפילה, כאשר המכשיר מזהה את הנפילה לפני התרחשותה , נפתחת כרית האוויר המבטיחה לכסות את כל מכשיר המדידה ומגנה מכל פגיעה. כרית האוויר ניתנת לשינוי בכל עת לאחר הניפוח.

עכשיו תדמיין שלא היית צריך לעבור את כל מסכת ההתשה הזאת, אלא פשוט להשתמש במכשיר אחד שגם יכול לחסוך לך זמן תיקון, גם זמן עבודה, גם וויכוחים עם חברות הביטוח ומאות אלפי שקלים?

העיניים שלכם בשטח- בכל זמן, בכל מקום

לאחר שדובר על "מתי", חשוב לראות גם את ה"מה" וה"איך". מה עלול להוות סכנה לציוד שלי? כיצד ניתן למנוע אותה?

המוצר כולל מצלמת 360 מעלות המקליטה את כל העבודה המתבצעת מסביב. כך מנהל העבודה יכול לראות את הסכנות האורבות לציוד והמכשור שבבעלותו, וגם הוא מקבל שליטה מלאה כשהוא צופה בעובדיו ומה הם עושים בשטח- בזמן אמת, ומכל מקום.

אך לפני כל שימוש במצלמה או בכרית האוויר, ישנה מערכת התראה הקולטת כל תזוזה בטווח של 3 מטרים, מה שמאפשר לעובדים שמירת מרחק נכונה, ללא חשש מפגיעה בציוד יקר ערך והתעסקות מיותרת בהשגחה עליו. כמה זה קל ופשוט כשיודעים מתי הציוד עלול להיות בסכנה.

לצערנו לפעמים כל אלה לא מספיקים, כשזה מגיע לגניבות. גם ההתראות, גם האבטחה וגם העובדים לא תמיד מצליחים למנוע את הסיטואציות הלא נעימות הללו. כמי שחוו זאת על בשרם, מייסדי חברת סישר הגנות בע"מ שמו לעצמם מטרה: מעכשיו, השליטה היא רק בידיים שלנו.

המוצר, בנוסף לכל האמור לעיל, משדר בזמן אמת את המיקום של הציוד וניתן לניטור בכל עת על ידי בעל העסק וזאת הודות למערכת ה-GPS המותקנת על המכשיר. תכונה ייחודית זאת למכשיר מיגון משוכלל שכזה מאפשרת מניעת גניבות ומבטיחה שציוד ומכשור יקר ערך תמיד יהיה בשליטת בעליו.

הגנה חזקה מתחילה במוצר חזק

כמי ששמה בראש מעייניה את משמעות היחס אל ציוד יקר ערך, חברת סישר הגנות בע"מ לא התפשרה על אף פרט במוצר המיועד להגנה מרבית.

המוצר עובד בכל עת בפעילות תקינה ואיננו מושפע מפגעי מזג האוויר שכן הוא עמיד למים, עמיד לאבק וחסין זעזועים. עמידותו נבחנת בטווח של 4- מעלות צלזיוס ועד ל-40 מעלות צלזיוס.

המוצר קל משקל, עובד על הטענה פשוטה, בעל אפליקציה נגישה ואוניברסלי עבור כל ציוד המונח על תלת רגל.

בעזרת TSP תוכלו להתקדם לטכנולוגיה החדישה בעולם למיגון יוצא דופן, בתשלום חד פעמי, שירות מקיף ואחריות מלאה.

התוצאה הרצויה שלכם- ציוד מוגן.

התוצאה הרצויה שלנו- הגנה מושלמת על הכסף שלכם.

לפרטים נוספים ויצירת קשר

לפרטים נוספים ויצירת קשר